Fredrik Isberg akvarell

Fredrik Isberg akvarell
Fredrik Isberg akvarell
Fredrik Isberg akvarell
Fredrik Isberg akvarell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Gamla Djurgårdsbron", monogramsignerad FI, akvarell med täckvitt, ca 10 x 15,5 cm

299674

2015-03-18