Adolf Jonsson gipsskulptur

Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

ADOLF JONSSON (1872-1945): "les Ton", signerad och daterad Adolf Jonsson Paris 1901, bemålat gips, höjd 58 cm

Lagningar, sprickor, nagg

299681

2015-03-17