Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
ADOLF JONSSON (1872-1945): "les Ton", signerad och daterad Adolf Jonsson Paris 1901, bemålat gips, höjd 58 cm
Lagningar, sprickor, nagg
299681
2015-03-17