Sekretär i teak

Sekretär i teak
Sekretär i teak
Sekretär i teak
Sekretär i teak
Sekretär i teak
Sekretär i teak
Sekretär i teak
Sekretär i teak
Sekretär i teak
Sekretär i teak

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1960-tal, fanerad i teak, utdragbar skrivskiva, inredd med lådor, höjd 105, 80x44 cm

Bruksslitage, en låda med fanérskada

299683

2015-03-18