Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
SEKRETÄR, 1960-tal, fanerad i teak, utdragbar skrivskiva, inredd med lådor, höjd 105, 80x44 cm
Bruksslitage, en låda med fanérskada
299683
2015-03-18