flintlåspistol

flintlåspistol
flintlåspistol
flintlåspistol
flintlåspistol
flintlåspistol
flintlåspistol
flintlåspistol
flintlåspistol
flintlåspistol
flintlåspistol
flintlåspistol
flintlåspistol

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, 1700-tal, för den orientaliska marknaden, pipa stålskuren dekor, lås med smedstämpel, helstock med graverade stålbeslag, längd 53 cm

Skador lagningar, kompletteringar

299688

2015-03-17