Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JANSON, Knut (1882-1966):Höstdag, Djurgården Stockholm, signerad och daterad Knut Janson -58, olja på pannå, 18x23 cm
299708
2015-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här