Knut Janson oljemålning

Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning
Knut Janson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

1 200 SEK

JANSON, Knut (1882-1966):Höstdag, Djurgården Stockholm, signerad och daterad Knut Janson -58, olja på pannå, 18x23 cm

299708

2015-03-18