Tubkikare England

Tubkikare England
Tubkikare England
Tubkikare England
Tubkikare England
Tubkikare England
Tubkikare England
Tubkikare England
Tubkikare England

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TUBKIKARE, 1900-talets början, England, mässing/trä, märkt "C West Cursitor St. / Chancery Lane, / London /Day or Night", ihopfällbar, längd ca 85 cm

Skador/främre del lös, främre del med gängor saknas

299710

2015-03-16