Tubkikare England
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TUBKIKARE, 1900-talets början, England, mässing/trä, märkt "C West Cursitor St. / Chancery Lane, / London /Day or Night", ihopfällbar, längd ca 85 cm
Skador/främre del lös, främre del med gängor saknas
299710
2015-03-16