Slaglåspistoler

Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSPISTOLER, 2 st, 1800-tal, sammansatta, militära modeller, mässingsbeslag, längd 41 resp. 48 cm

kompletterad, korrosion, omarbetad, skador

299713

2015-03-17