Kinesisk vas 1800-tal sen Qing

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1800-tal, sen Qing, oxblodsglasyr, höjd 38 cm

Smärre glasyrsprickor samt glasyrkrackelyr

299734

2015-03-19