Golvlampa "Mars" ateljé lyktan

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

GOLVLAMPA, Modell Mars, design Per Sundstedt, Ateljé Lyktan, Åhus, förkromad stomme, vit skärm, höjd ca 130 cm

Zustandsbeschreibung

Ytskador och bruksslitage

299736

2015-03-18