Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
GOLVLAMPA, Modell Mars, design Per Sundstedt, Ateljé Lyktan, Åhus, förkromad stomme, vit skärm, höjd ca 130 cm
Zustandsbeschreibung
Ytskador och bruksslitage
299736
2015-03-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner