Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLINTLÅSPISTOL, brittisk, 1800-tal, pipa med London-stämplar, låset märkt med kungligt monogram, helstock med mässingsbeslag, längd 40 cm

stockskador, korrosion

299742

2015-03-17