Bordslampor golvlampa AB Fagerhults

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAGERHULTS, bordslampor, 2 st, golvlampa, BORDSLAMPOR, stomme i plast, 1970-tal, AB Fagerhults, höjd ca 54 resp 115 cm

Repor, bruksslitage

299755

2015-03-18