Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FLINTLÅSPISTOLER, 1 par, brittiska, signerade Thomas, avskruvbara pipor med proof-stämplar, graverade och signerade lås, säkringar, valnötskolvar, längd 18 cm

ett eldstål utbytt,

299758

2015-03-17