Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLASKFODER, 1800-tal, i björk, två flaskor med etsad respektive kasad dekor av
bl. a. Carl XV:s monogram, höjd 23, 17 x 12,5 cm
Flaskorna ej ursprungligen tillhöriga, nagg
299765
2015-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här