Pieter van der Hem olja

Pieter van der Hem olja
Pieter van der Hem olja
Pieter van der Hem olja
Pieter van der Hem olja
Pieter van der Hem olja
Pieter van der Hem olja

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

PIETER VAN DER HEM (Holland, 1885-1961): Tjurfäktarscen, signerad P. VAN DER HEM, olja på duk, 50x65 cm

299766

2015-03-22