Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, fanérad i olika träslag, dekor av intarsia, förgylld beslag, höjd ca 76, 91x49 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, bruksslitage, smärre ytskador
299768
2015-03-18