Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, fanérad i olika träslag, dekor av intarsia, förgylld beslag, höjd ca 76, 91x49 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, bruksslitage, smärre ytskador

299768

2015-03-18