Triptyk

Triptyk
Triptyk
Triptyk
Triptyk
Triptyk
Triptyk
Triptyk
Triptyk
Triptyk
Triptyk
Triptyk
Triptyk
Triptyk
Triptyk

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida), triptyk (3), kompositioner, otydligt signerade, varav en daterad 2006, olja på duk, ca 80x80 cm

Oramade

299773

2015-03-18