Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida), triptyk (3), kompositioner, otydligt signerade, varav en daterad 2006, olja på duk, ca 80x80 cm
Oramade
299773
2015-03-18