Väggspegel

Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, med pastellage och träskuren dekor, förgylld 162x70 cm

slitage, senare glas, skador, kompletterad

299786

2015-03-18