Lykta rokokostil

Lykta rokokostil
Lykta rokokostil
Lykta rokokostil
Lykta rokokostil
Lykta rokokostil
Lykta rokokostil

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LYKTA, för 3 ljus, 1800-tal, brons, rokokostil, höjd ca 60 cm

Ljuspipor med sprickor, senare äldre glas, någon enstaka nagg

299790

2015-03-18