Albin Amelin krita
2015-03-18
299795
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALBIN AMELIN (1902-1975): Nakenakt, signerad och daterad Amelin -34, krita, ca 19 x 17 cm