Max Walter Svanberg litografi
2015-03-18
299797
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walters -58, 153/160, litografi, ca 52 x 39 cm
Blekt, mindre fläck i nedre marginal