Max Walter Svanberg litografi

Max Walter Svanberg litografi
Max Walter Svanberg litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walters -58, 153/160, litografi, ca 52 x 39 cm

Blekt, mindre fläck i nedre marginal

299797

2015-03-18