Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, engelsk, signerad Ketland London, bronspipa med proof-stämplar, kaliber ca 9,5 mm, oktagonalt kammarstycke, helstock med mässingsbeslag, signerat lås, längd 36 cm

299799

2015-03-17