Klubbat för:
9 200 SEK
12 000 SEK
ASGER JORN (1914-1973): "Le future du passé", signerad och daterad Jorn -71, 38/75, färgträsnitt, ca 65 x 50 cm
LITTERATUR: van de Loo 402
Gulnad, blekt
299802
2015-03-18