Asger Jorn färgträsnitt

Asger Jorn färgträsnitt
Asger Jorn färgträsnitt

Klubbat för:

9 200 SEK

12 000 SEK

ASGER JORN (1914-1973): "Le future du passé", signerad och daterad Jorn -71, 38/75, färgträsnitt, ca 65 x 50 cm
LITTERATUR: van de Loo 402

Gulnad, blekt

299802

2015-03-18