Asger Jorn färgträsnitt

Asger Jorn färgträsnitt
Asger Jorn färgträsnitt

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ASGER JORN (1914-1973): "Dans le Sillage d´If", signerad och daterad Jorn -74, 66/75, färgträsnitt, ca 32 x 24 cm
LITTERATUR: van de Loo 407

299803

2015-03-18