Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ASGER JORN (1914-1973): "Dans le Sillage d´If", signerad och daterad Jorn -74, 66/75, färgträsnitt, ca 32 x 24 cm
LITTERATUR: van de Loo 407
299803
2015-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här