Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, ändrad från flintlås, pipa med brittiska stämplar, helstock med mässingsbeslag, längd 39 cm

Skador lagningar, kompletteringar,

299806

2015-03-17