Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, 17/1800-tal, pipa med graverad dekor och stämplar i guld, graverat lås, helstock med stålbeslag, delvis med försilvrad dekor, längd 39 cm

kompletterad

299812

2015-03-17