Carl Eldh skulptur

Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL ELDH (1873-1954): efter, "Mor", signerad och daterad C. J. Eldh Paris 19??, gips, höjd ca 32 cm

299839

2015-03-18