Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGLÅSPISTOL, svensk, signerad Gmd Nystrand (Gudmund N. Eskilstuna 1768-1863), pipa med oktagonalt kammarstycke, signerat lås, helstock med graverade stålbeslag, längd 30 cm
Skador
299844
2015-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här