Slagåspistol

Slagåspistol
Slagåspistol
Slagåspistol
Slagåspistol
Slagåspistol
Slagåspistol
Slagåspistol
Slagåspistol

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, svensk, signerad Gmd Nystrand (Gudmund N. Eskilstuna 1768-1863), pipa med oktagonalt kammarstycke, signerat lås, helstock med graverade stålbeslag, längd 30 cm

Skador

299844

2015-03-17