flintlåspistol, slaglåspistoler

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, SLAGLÅSPISTOLER, 2 st, varav en dubbelpipig, längd 19-24 cm

Slitage skador

299857

2015-03-17