Pistoltrombon

Pistoltrombon
Pistoltrombon
Pistoltrombon
Pistoltrombon
Pistoltrombon
Pistoltrombon
Pistoltrombon
Pistoltrombon
Pistoltrombon
Pistoltrombon

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLINTLÅSTROMBON, orientalisk, 1800-tal, dekorerad pipa med smedstämpel, graverat lås, helstock med mässingsbeslag med spår av försilvring, längd 48 cm

smärre skador

299864

2015-03-17