Herbert Gentry oljemålning

Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning

Klubbat för:

19 000 SEK

6 000 SEK

HERBERT GENTRY (1919-2003): "Red/Black", signerad och daterad Gentry -75, olja på duk, 116x90 cm

299870

2015-03-18