Soffbord design Yngvar Sandström

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, design Yngvar Sandström för Säffle Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft, skiva i med sjösten, stomme i teak, höjd 49, 151x61 cm, brännmärkt

Slitage

299880

2015-03-18