Stilnovo

Stilnovo
Stilnovo
Stilnovo
Stilnovo
Stilnovo
Stilnovo

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STILNOVO, "Sputnik", takarmatur, Italien 1950-tal, stomme i mässing med sexton armar, skärmar i svartlackerad perforerad plåt, mittstommen höjd 115 cm

Mindre slitage

299882

2015-04-13