Birgit Broms färglitografi

Birgit Broms färglitografi
Birgit Broms färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGIT BROMS (1924-2008): Skridskoåkare, färglitografi med collage, signerad och numrerad B Broms 23/90, 28,5x38 cm

299883

2015-03-18