Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, svensk, 1970-tal, böjd skinnklädsel

slitage

299899

2015-03-19