BORDSUR, mässing

BORDSUR, mässing
BORDSUR, mässing
BORDSUR, mässing
BORDSUR, mässing
BORDSUR, mässing
BORDSUR, mässing
BORDSUR, mässing
BORDSUR, mässing
BORDSUR, mässing
BORDSUR, mässing

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, 1900-talets andra hälft, mässing, märkt Rob. Engström Import, insidan national Watch, höjd 14 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage

299900

2015-03-18