Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Figurkomposition, signerad och daterad LG Lundberg 1985, litografi, 74x53 cm
Zustandsbeschreibung
299915
2015-03-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner