LG Lundberg litografi

LG Lundberg litografi
LG Lundberg litografi

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1990, 38/50, färglitografi, 70x50 cm

299917

2015-03-19