Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1989, 2/44, färglitografi, 70x50 cm
Zustandsbeschreibung
299918
2015-03-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner