Rigmor Ilstedt oljemålning

Rigmor Ilstedt oljemålning
Rigmor Ilstedt oljemålning
Rigmor Ilstedt oljemålning
Rigmor Ilstedt oljemålning
Rigmor Ilstedt oljemålning
Rigmor Ilstedt oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RIGMOR ILSTEDT (född 1941): "Rosa morgon", signerad Rigmor Ilstedt-91, olja på duk, 116x89 cm

299920

2015-03-19