Lasse Åberg litografier
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LASSE ÅBERG, Lasse (född 1940): (4) Fyra Decennier, från Schas till Hippie samtliga signerade, E.A., portfölj med 4 st. färglitografier, bladstorlek vardera 56x45,5 cm,
oramade
ett av bladen med fläckar i marginalen
299932
2015-03-19