Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL BUB ÅNGLOK, spår 1, 1910-30-tal, eldrivet ånglok, märkt fram "K..B.N." samt I-48" på sidan, längd med tender ca 41 cm
Ej funktionstestad, smärre laxckskador, glödlampa saknas fram
299944
2015-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här