Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BING TÅGVAGNAR, 2 st, spår 1, 1900-1930-tal, brun person/bagagevagn, brun sovvagn inredd med bänkar, längd ca 34,5 vardera
Sovvagnen saknar en bumpert, skador, delar saknar
299945
2015-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här