Kustbild med båtar oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustbild med båtar, signerad och daterad C Bdt 1910?, olja på duk, 47 x 72 cm

Tryckskada

299955

2015-03-18