Albert Johansson oljemålning

Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Hymn till M", signerad Albert Johansson samt daterad på baksidan 1982, olja på pannå, ca 122 x 91 cm.

Smärre ytskador och gulnader

299957

2015-03-18