Rius armbandsur i 18 k

Rius armbandsur i 18 k
Rius armbandsur i 18 k
Rius armbandsur i 18 k
Rius armbandsur i 18 k
Rius armbandsur i 18 k
Rius armbandsur i 18 k

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RIUS, 18 k guld, herrarmbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, plexiglas, datum, boett nr: 01701, diameter 34 mm

Boett med kraftigt slitage, glas med spricka

299966

2015-03-25