Edward Stammers London 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDWARD STAMMERS, mandelfat / konfektfat, 1par, sterlingsilver, London troligen 1829, brättet med reliefdekor av blommor, delvis förgyllda, ovala, längd 11,5, höjd 2 cm, vikt ca 130 g

obetydliga repor, en med obetydlig buckla

299969

2015-03-19