Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): "Folvisefantasi", signerade, akvarell, 25x45 cm
Utställd: Lilla Salongens Konst i Kalmar
Märken efter häftstift
299975
2015-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här