Birger Ljungqvist

Birger Ljungqvist
Birger Ljungqvist
Birger Ljungqvist
Birger Ljungqvist

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): "Folvisefantasi", signerade, akvarell, 25x45 cm
Utställd: Lilla Salongens Konst i Kalmar

Märken efter häftstift

299975

2015-03-20