Skåp
2015-03-19
299982
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÅP, barock, 1700-tal, gråmålat, bakomliggande hyllplan, svärtade kulfötter, höjd 175, 126x53 cm
Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken, renoverat, kompletterat, omarbetat, maskstunget, defekt lås, skador