Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Boréns, stomme i mässing, delvis vitlackerad fot, vitlackerad skärm, höjd ca 50 cm
Två knoppar (skärmen) saknas, smärre ytskador
300001
2015-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här