Bordslampa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Boréns, stomme i mässing, delvis vitlackerad fot, vitlackerad skärm, höjd ca 50 cm

Två knoppar (skärmen) saknas, smärre ytskador

300001

2015-03-19